Tłumacz przysięgły języka ukraińskiego - Katowice

Relacje gospodarcze, społeczne i kulturalne łączące Polskę i Ukrainę z roku na rok coraz bardziej się zacieśniają. Wymiana handlowa z południowo-wschodnim sąsiadem oraz liczona w setkach tysięcy osób emigracja zarobkowa z tego kraju powoduje, że profesjonalny tłumacz przysięgły języka ukraińskiego ma coraz więcej pracy. Jeżeli poszukują Państwo wsparcia w translacji treści, zachęcamy do współpracy z naszym biurem z Katowic. Zapraszamy do sprawdzenia oferty i składania zamówień!

Język ukraiński – powstały na styku cywilizacji

Historia rozwoju i kształtowania się ukraińskiego jest wyjątkowo burzliwa i zaczyna się już w XII w. Należy on do grupy języków wschodniosłowiańskich i ma wiele wspólnego zarówno z rosyjskim, jak i polskim, a także białoruskim, a jednocześnie pod wieloma względami się od nich odróżnia, co stanowi o jego niepowtarzalności. Największy wpływ na jego powstanie i obecną specyfikę miał przełom XVIII i XIX w., gdy rodziła się świadomość narodowa Ukraińców, a największy twórcy literaccy tego kraju wydawali swoje najważniejsze dzieła. Każdy tłumacz przysięgły języka ukraińskiego tworzący zespół naszego biura ma dogłębną wiedzę na ten temat, co przekłada się na wysoką jakość świadczonych usług.

Rosnące zapotrzebowanie na wsparcie w przekładzie treści wynika przede wszystkim z dynamicznego napływu emigrantów do Polski z kraju ze stolicą w Kijowie. Każdego roku dziesiątki tysięcy osób przekraczają południowo-wschodnią granicę, żeby dostać się nad Wisłę i tutaj szukać szansy na lepsze życie oraz wyższe zarobki niż w ojczyźnie. Siłą rzeczy wymaga to posiadania wielu dokumentów, z których część musi zostać przełożona na polski lub odwrotnie. Niezależnie od ich rodzaju, ilości i objętości nasi tłumacze przysięgli języka ukraińskiego z biura w Katowicach zapewniają profesjonalne wsparcie.

Kompleksowa współpraca z tłumaczem przysięgłym języka ukraińskiego

Zajmujemy się translacją m.in. świadectw pracy, zezwoleń na pobyt czasowy lub stały, certyfikatów kwalifikacji, dyplomów, wszelkiego rodzaju zaświadczeń i innego rodzaju dokumentów związanych z szeroko pojętym zatrudnieniem. Każdy tworzący zespół naszej agencji tłumacz przysięgły języka ukraińskiego ma za zadanie wspomagać emigrantów zza południowo-wschodniej granicy poprzez zapewnienie najwyższej jakości translacji. Dzięki temu mogą oni z powodzeniem korzystać z dokumentów wymaganych w celu poszukiwania i uzyskania pracy w Polsce.

Zapraszamy do współpracy także studentów i uczniów zainteresowanych edukacją w naszym kraju. Oni również muszą załatwić wiele formalności, do czego potrzebują rozmaitych dokumentów, których przełożeniem na polski lub odwrotnie mogą się zająć nasi tłumacze przysięgli z języka ukraińskiego. Inną grupą klientów korzystających ze świadczonych usług są przedsiębiorcy planujący ekspansję zagraniczną. Pomagamy w realizacji tych ambitnych działań zarówno polskim firmom, które chcą wejść na rynek południowo-zachodniego sąsiada, jak i tamtejsze przedsiębiorstwa zainteresowane ekspansją nad Wisłą.

Oferujemy przekład tekstów wszelkiego rodzaju i o każdej długości, począwszy od oficjalnych pism urzędów, poprzez różnego typu świadectwa, dyplomy i nieoficjalne broszury, skończywszy na treściach o charakterze marketingowym, informacyjnym, literackim i innym. 20 lat doświadczenia w branży i doskonała znajomość języka ukraińskiego sprawia, że nasi tłumacze przysięgli mogą zapewnić przekłady na najwyższym poziomie. Poza tym proponujemy bardzo atrakcyjne stawki i indywidualne, elastyczne podejście do wszystkich zleceń. Zapraszamy do współpracy z naszym biurem translatorskim z Katowic każdego, kto liczy na profesjonalizm, przyjazną obsługę, dobre ceny i krótki czas realizacji zamówień!